Admin Columns - en to fa translation catalogue (240 entries)

en: Advanced Custom Fields
fa: زمینه های دلخواه پیشرفته

en: Display and edit Advanced Custom Fields fields in the posts overview in seconds!
fa: نمایش و ویرایش زمنیه های دلخواه پیشرفته در صفحه همه نوشته ها در چند ثانیه!

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Large
fa: بزرگ

en: Full
fa: کامل

en: Date Format
fa: قابل تاریخ

en: This will determine how the date will be displayed.
fa: چگونگی نمایش تاریخ را مشخص می کند.

en: Example:
fa: مثال:

en: Leave empty for WordPress date format, change your <a href="%s">default date format here</a>.
fa: برای استفاده از قالب تاریخ وردپرس خالی بگذارید، یا  به  <a href="%s">قالب دلخواهی از اینجا</a> تغییر دهید.

en: Documentation on date and time formatting.
fa: مستندات در باره قالب بندی تاریخ و زمان.

en: Excerpt length
fa: طول چکیده

en: Number of words
fa: تعداد کلمات

en: Preview size
fa: اندازه پیش نمایش

en: Custom
fa: دلخواه

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Before
fa: قبل

en: This text will appear before the custom field value.
fa: این متن قبل از مقدار زمینه دلخواه نمایش داده خواهد شد.

en: After
fa: بعد

en: This text will appear after the custom field value.
fa: این متن بعد از مقدار زمینه دلخواه نمایش داده خواهد شد.

en: Display Name
fa: نام عمومی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Nickname
fa: لغب

en: User Login
fa: نام کاربری

en: User Email
fa: ایمیل کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: First and Last Name
fa: نام و نام خانوادگی

en: This is the format of the author name.
fa: فرمت نمایش نام نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Remove
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Choose a column type.
fa: انتخاب نوع ستون

en: Label
fa: برچسب

en: This is the name which will appear as the column header.
fa: این نامی است که در تیتر ستون دیده می شود.

en: Width
fa: عرض

en: default
fa: پیش فرض

en: ACF Field
fa: زمینه ACF

en: If you have a developer licence please download & install your ACF add-on from the <a href='%s'>add-ons tab</a>.
fa: اگر شما مجوز نسخه توسعه دهنده دارید می توانید افزونه ی ACF را از <a href='%s'>تب افزونه ها</a> دانلود و نصب نمایید.

en: Admin Columns Pro - Developer offers full Advanced Custom Fields integeration, allowing you to easily display and edit ACF fields from within your posts overview.
fa: این افزونه در نسخه توسعه دهندگان به صورت کامل افزونه زمینه دلخواه پیشرفته را در بر خواهد گرفتو به شما اجازه می دهد به آسانی زمینه های ACF را از قسمت همه نوشته ها مشاهده و ویرایش کنید.

en: Find out more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Actions
fa: عملیات ها

en: ID
fa: شناسه

en: Agent
fa: مرورگر

en: Approved
fa: تایید شده

en: Avatar
fa: آواتار

en: Author email
fa: ایمیل نویسنده

en: Author IP
fa: آی پی نویسنده

en: Author url
fa: آدرس نویسنده

en: Author
fa: نویسنده

en: Date GMT
fa: تاریخ مرجع

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
fa: ارسالی در <a href="%1$s">%2$s در %3$s</a>

en: Date
fa: تاریخ

en: Excerpt
fa: چکیده

en: In Reply To
fa: در پاسخ به

en: Word count
fa: تعداد کلمات

en: Custom Field
fa: زمینه دلخواه

en: Default
fa: پیش فرض

en: Checkmark (true/false)
fa: تیک(صحیح غلط)

en: Color
fa: رنگ

en: Counter
fa: شمارنده

en: Image
fa: تصویر

en: Media Library
fa: کتابخانه رسانه

en: Multiple Values
fa: چندین مقدار

en: Numeric
fa: عددی

en: Post Title (Post ID's)
fa: تیتر نوشته (شناسه نوشته)

en: Username (User ID's)
fa: نام کاربری(شناسه کاربری)

en: Select your custom field.
fa: زمینه دلخواه خود را انتخاب کنید.

en: No custom fields available.
fa: زمینه دلخواهی موجود نیست.

en: Field Type
fa: نوع فیلد

en: This will determine how the value will be displayed.
fa: نمایانگر این موضوع که مقادیر چگونه نمایش داده خواهند شد.

en: Description
fa: توضیحات

en: Length
fa: طول

en: Notes
fa: نکته ها

en: Owner
fa: مالک

en: Target
fa: هدف

en: Alt
fa: متن جایگزین

en: Available Sizes
fa: اندازه های موجود

en: full size
fa: اندازه کامل

en: Caption
fa: عنوان

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: EXIF data
fa: داده های EXIF

en: Aperture
fa: دیافراگم

en: Credit
fa: اعتبار

en: Camera
fa: دوربین

en: Timestamp
fa: زمان

en: Copyright EXIF
fa: کپی رایت EXIF

en: Focal Length
fa: فاصله کانونی

en: Shutter Speed
fa: سرعت شاتر

en: Title
fa: تیتر

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: حجم فایل

en: Full path
fa: مسیر کامل

en: Height
fa: ارتفاع

en: Mime type
fa: نوع فایل

en: No. of Attachments
fa: تعداد پیوست ها

en: Display Author As
fa: نمایش نویسنده با

en: Before More Tag
fa: قبل از تگ بیشتر

en: Comment count
fa: تعداد نظرات

en: Total
fa: مجموع

en: Pending
fa: منتظر

en: Spam
fa: جفنگ

en: Trash
fa: زباله دان

en: Comment status
fa: وضعیت نظر

en: Select which comment status you like to display.
fa: مشخص کنید چه نوع نظراتی مایلید نمایش داده شود.

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Post Format
fa: قالب نوشته

en: Last modified
fa: آخرین ویرایش

en: Page Order
fa: ترتیب صفحه

en: Page Template
fa: قالب صفحه

en: Parent
fa: مادر

en: Permalink
fa: پیوندیکتا

en: Ping status
fa: وضعیت پینگ

en: Roles
fa: نقش ها

en: Slug
fa: نامک

en: Status
fa: وضعیت

en: Published
fa: منتشرشده

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Scheduled
fa: زمانبندی شده

en: Private
fa: خصوصی

en: Pending Review
fa: منتظر بازبینی

en: Auto Draft
fa: پیش نویس خودکار

en: Sticky
fa: سنجاق شده

en: Taxonomy
fa: طبقه بندی

en: Comment Count
fa: تعداد کامنت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Post Count
fa: تعداد نوشته

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Registered
fa: ثبت نام شده

en: Url
fa: آدرس

en: Add-on successfully activated.
fa: افزونه با موفقیت فعال شد

en: Add-on successfully deactivated.
fa: افزونه با موفقیت غیرفعال شد

en: Admin Columns Settings
fa: تنظیمات ستون ها

en: Admin Columns
fa: تنظیمات ستون ها

en: %s column is already present and can not be duplicated.
fa: %s ستون موجود است و نمی توان آنها را تکثیر کرد.

en: Default settings succesfully restored.
fa: تنظیمات پیش فرض با موفقیت بازسازی شدند.

en: Overview
fa: مرورکلی

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
fa: این افزونه برای ایجاد ستون های دلخواه و یا حذف آنها و مرتب سازی و همچنین تغییر نام آنها در نوشته ها و برگه ها ، رسانه ها ، نظرات، لینک ها و کاربران طراحی شده است.

en: Basics
fa: مقدمات

en: Change order
fa: تغییر ترتیب

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
fa: با گرفتن و کشیدن ستون ها می توانید ترتیب نمایش آنها را تغییر دهید.

en: Change label
fa: تغییر برچسب

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
fa: با کلیک روی مثلث می توانید تنظیمات ستون را مشاهده فرمایید. در اینجا می توانید برچسب هر ستون را تغییر دهید.

en: Change column width
fa: تغییر عرض ستون

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
fa: با کلیک روی مثلث تنظیمات ستون را مشاهده خواهید کرد. به کمک جابجایی اسلایدر می توانید عرض هر ستون را به صورت درصد مشخص کنید.

en: 'Custom Field' column
fa: ستون 'زمینه دلخواه'

en: The custom field colum uses the custom fields from posts and users. There are 10 types which you can set.
fa: ستون زمینه دلخواه از زمینه های دلخواه نوشته ها و کاربران استفاده می کند. ده نوع مختلف برای تنظیم وجود دارد.

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by a ',' comma.
fa: مقدار:می تواند متن یا آرایه باشد. آرایه ها به متن تبدیل خواهند شد و با ',' جدا خواهند شد.

en: Value: should contain an image URL or Attachment IDs ( seperated by a ',' comma ).
fa: مثدار: باید شامل یک آدرس (url) تصویر باشد یا شناسه هایی (ID) از پیوست ها که با ',' جدا شده اند.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
fa: مقدار: بیست کلمه ابتدای متن را نشان خواهد داد.

en: Value: should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
fa: مثدار: باید آرایه باشد. هر آرایه ای (چند بعدی) متنی خواهد شد.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
fa: مقدار: فقط عددی. <br/> اگر از افزونه 'مرتب سازی' استفاده کنید، از این مقدار برای مرتب سازی استفاده خواهد شد. می توانید نوشته هایتان را یک مقدار عددی (زمینه دلخواه) مرتب سازی کنید.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
fa: مقدار: باید زمان تاریخ سیستم یونیکس یا تاریخ قالب بندی شده باشد که در <a href='%s'>راهنما</a> شرح داده شده. می توانید خروجی تاریخ را از <a href='%s'>تنظیمات همگانی</a> تغییر دهید.

en: Post Titles
fa: تیترهای نوشته

en: Value: can be one or more Post ID's (seperated by ',').
fa: مقدار: می تواند شامل یک یا چند شناسه (ID) نوشته ها (جدا شده با ',') باشد.

en: Usernames
fa: نام های کاربری

en: Value: can be one or more User ID's (seperated by ',').
fa: می تواند شامل یک یا چند شناسه (ID) کاربری (جداشده با ',') باشد.

en: Checkmark
fa: تیک

en: Value: should be a 1 (one) or 0 (zero).
fa: مقدار: می تواند یک یا صفر باشد

en: Value: hex value color, such as #808080.
fa: مقدار: می تواند کد هکس رنگ مانند #808080 باشد

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
fa: مقدار: می تواند متن یا آرایه باشد. تعداد دفعات استفاده از meta key های آیتم را نمایش می دهد.

en: Welcome to Admin Columns
fa: به مدیریت ستون ها خوش آمدید

en: Thank you for updating to the latest version!
fa: از اینکه به نسخه نهایی به روزرسانی کردید متشکریم!

en: Admin Columns is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
fa: مدیریت ستون ها بهینه تر و لذت بخش تر از قبل شده است. امیدواریم شما بپسندید.

en: What’s New
fa: چه چیز جدید است

en: Changelog
fa: تغییرات

en: Important
fa: مهم

en: Database Changes
fa: تغییرات بانک اطلاعاتی

en: The database has been changed between versions 1 and 2. But we made sure you can still roll back to version 1x without any issues.
fa: بانک اطلاعاتی بین نسخه های 1 و 2 تغییراتی داشته است ولی اطمینان داشته باشید هر زمان می توانید به نسخه 1 برگردید.

en: Make sure you backup your database and then click
fa: از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان تهیه کنید و روی

en: Upgrade Database
fa: به روز رسانی بانک اطلاعاتی کلیک کنید

en: Potential Issues
fa: مشکلات بالقوه

en: Do to the sizable refactoring the code, surounding Addons and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
fa: به دلیل تغییرات در کدهای برنامه نویسی این امکان وجود دارد که بعضی افزونه های شما به خوبی کار نکند. توصیه می شود راهنما انتقال از

en: Migrating from v1 to v2
fa: نسخه 1 به 2 را به صورت کامل مطالعه فرمایید

en: guide to view the full list of changes.
fa: راهنما برای دیدن لیست تمام تغییرات.

en: When you have found a bug please <a href="%s">report them to us</a> so we can fix it in the next release.
fa: زمانی که مشکلی مشاهده کردید لطفا آنرا به ما <a href="%s">گزارش کنید</a>تا در نسخه بعدی تصحیح کنیم.

en: Important!
fa: مهم !

en: If you updated the Admin Columns plugin without prior knowledge of such changes, Please roll back to the latest
fa: اگر بدون آگاهی از تغییرات رخ داده افزونه را به روز رسانی کرده اید به آخرین

en: version 1
fa: نسخه 1

en: of this plugin.
fa: از افزونه برگردید.

en: Changelog for
fa: تغییرات برای

en: Learn more
fa: آموزش بیشتر

en: Start using Admin Columns
fa: شروع استفاده از ستون های مدیریت

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Customize your Admin Columns settings.
fa: دلخواه سازی تنظیمات افزونه

en: Save
fa: ذخیره

en: Restore Settings
fa: بازنشانی تنظیمات

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
fa: این کار تمام تنظیمات را حذف و به حالت پیش فرض در خواهد آورد.

en: Restore default settings
fa: بازسازی تنظیمات پیش فرض

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
fa: اخطار! تمام ستون های مدیریت ذخیره شده حذف خواهند شد. این کار بازگشت پذیر نیست!

en: Posttypes
fa: نوع نوشته ها

en: Others
fa: دیگر

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add-ons
fa: افزودنی ها

en: Store settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Update
fa: به روز رسانی

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
fa: اخطار! داده های %s ستون حذف خواهد شد. این کار بازگشت ناپذیر است.

en: Restore
fa: بازسازی

en: columns
fa: ستون ها

en: Get Admin Columns Pro
fa: خرید نسخه حرفه ای

en: Add Sorting
fa: اضافه کردن مرتب سازی

en: Add Filtering
fa: اضافه کردن فیلترسازی

en: Add Import/Export
fa: اضافه کردن وارد/ خارج کردن

en: Add Direct Editing
fa: اضافه کردن ویرایش مستقیم

en: Check out <a href="%s">Admin Columns Pro</a> for more details!
fa: برای اطلاعات بیشتر <a href="%s">نسخه حرفه ای</a> را بررسی کنید.

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
fa: قسمت <strong>راهنما</strong> را در بالای صفحه بررسی کنید.

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>
fa: برای دیدن تمام مستندات، امکانات آینده و نکات به <a href='%s'>وب سایت افزونه</a> مراجعه فرمایید.

en: Drag and drop to reorder
fa: برای مرتب سازی بگیرید و بکشید

en: Add Column
fa: ستون جدید

en: Active
fa: فعال

en: Deactivate
fa: غیرفعال

en: Installed
fa: نصب شده

en: Activate
fa: فعال

en: Download & Install
fa: دانلود و نصب

en: Get this add-on
fa: دریافت این افزودنی

en: settings succesfully restored.
fa: تنظیمات با موفقیت بازنشانی شدند.

en: No columns settings available.
fa: هیچ تنظیمی برای ستونها موجود نیست.

en: You are trying to store the same settings for %s.
fa: درحال ذخیره همان تنظیمات برای %s هستید.

en: View
fa: نمایش

en: Comments
fa: نظرات

en: Links
fa: لینک ها

en: Users
fa: کاربران

en: Upgrade
fa: به روزرسانی

en: requires a database upgrade
fa: نیاز به به روزرسانی بانک اطلاعاتی دارد

en: why?
fa: چرا؟

en: Please
fa: لطفا

en: backup your database
fa: از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان تهیه کنید

en: then click
fa: سپس روی

en: Migrating Column Settings
fa: همگام سازی تنظیمات ستون ها کلیک کنید

en: No Upgrade Required
fa: به روزرسانی لازم نیست

en: Return to welcome screen.
fa: بازگشت به صفحه خوش آمد گویی.

en: Upgrade Complete!
fa: به روز رسانی تکمیل شد!

en: Return to settings.
fa: بازگشت به تنظیمات.

en: Error
fa: خطا

en: Sorry. Something went wrong during the upgrade process. Please report this on the support forum.
fa: متاسفبم. به نظر می آید خطایی در فرایند به روز رسانی رخ داده است. لطفا این مشکل را فروم پشتیبانی ما مطرح کنید.

en: Edit columns
fa: ویرایش ستون ها
