Admin Columns - en to pl_PL translation catalogue (211 entries)

en: %s column is already present and can not be duplicated.
pl_PL: Kolumna %s jest już obecna i nie może być zduplikowana.

en: 'Custom Field' column
pl_PL: Kolumna 'Własne pole'

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Add Column
pl_PL: Dodaj kolumnę

en: Add Filtering
pl_PL: Dodaj filtrowanie

en: Add Import/Export
pl_PL: Dodaj Import/Export

en: Add Sorting
pl_PL: Dodaj sortowanie

en: Admin Columns
pl_PL: Edytor kolumn

en: Admin Columns Settings
pl_PL: Ustawienia edytora kolumn

en: Admin Columns is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
pl_PL: Edytor kolumn jest bardziej dopracowany niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy nadzięję że Ci się spodoba.

en: After
pl_PL: Po

en: Agent
pl_PL: Przeglądarka

en: Alt
pl_PL: Tekst alternatywny

en: Aperture
pl_PL: Przysłona

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzony

en: Author
pl_PL: Autor

en: Author IP
pl_PL: IP Autora

en: Author email
pl_PL: Email Autora

en: Author url
pl_PL: URL Autora

en: Available Sizes
pl_PL: Dostępne rozmiary

en: Basics
pl_PL: Podstawy

en: Before
pl_PL: Przed

en: Before More Tag
pl_PL: Przed tagiem Czytaj dalej

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
pl_PL: Klikając w trójkąt zobaczysz ustawienia kolumn. Używając przeciągania w slajderze możesz ustawić w procentach szerokość kolumn.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
pl_PL: Klikając w trójkąt zobaczysz opcje kolumn. Możesz tu zmienić nazwy każdej z nich.

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
pl_PL: Przeciągając kolumny możesz zmienić kolejność w której będą wyświetlane.

en: Camera
pl_PL: Aparat

en: Caption
pl_PL: Tytuł

en: Change column width
pl_PL: Zmień szerokość kolumn

en: Change label
pl_PL: Zmień etykietę

en: Change order
pl_PL: Zmień kolejność

en: Changelog
pl_PL: Dziennik zmian

en: Changelog for
pl_PL: Dziennik zmian dla

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
pl_PL: Sprawdź dział <strong>Pomocy</strong>, w prawym, górnym rogu ekranu.

en: Checkmark
pl_PL: Znak tak/nie

en: Checkmark (true/false)
pl_PL: Znak (prawda/fałsz)

en: Choose a column type.
pl_PL: Wybierz typ kolumny.

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Comment Count
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Comment count
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Comment status
pl_PL: Status komentarza

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Copyright EXIF
pl_PL: Prawa autorskie EXIF

en: Credit
pl_PL: Autor

en: Custom
pl_PL: Włąsne

en: Custom Field
pl_PL: Własne pole

en: Customize your Admin Columns settings.
pl_PL: Zmodyfikuj ustawienia Edytora kolumn.

en: Database Changes
pl_PL: Zmiany w bazie danych

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Date GMT
pl_PL: Data GMT

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default settings succesfully restored.
pl_PL: Domyślne ustawienia zostały przywrócone.

en: Description
pl_PL: Opis

en: Dimensions
pl_PL: Wymiary

en: Display Author As
pl_PL: Wyświetla autora jako

en: Display Name
pl_PL: Pseudonim

en: Do to the sizable refactoring the code, surounding Addons and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
pl_PL: Z powodu znacznych modyfikacji w kodzie, związanymi z dodatkami, filtrami i akcjami, Twoja strona może nie działać poprawnie. Pamiętaj, aby przeczytać pełną

en: Documentation on date and time formatting.
pl_PL: Dokumentacja dotycząca formatowania daty i godziny.

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Drag and drop to reorder
pl_PL: Przeciągnij i opuść aby zmienić kolejność

en: EXIF data
pl_PL: Dane EXIF

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit columns
pl_PL: Edytuj kolumny

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Example:
pl_PL: Przykład:

en: Excerpt
pl_PL: Wypis

en: Excerpt length
pl_PL: Długość wypisu

en: Featured Image
pl_PL: Ikona wpisu

en: Field Type
pl_PL: Rodzaj pola

en: File name
pl_PL: Nazwa pliku

en: File size
pl_PL: Wielkość pliku

en: First Name
pl_PL: Imię

en: First and Last Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: First name
pl_PL: Imię

en: Focal Length
pl_PL: Ogniskowa

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>
pl_PL: Dostęp do pełnej dokumentacji, raportów błędów, sugestii co do nowych funkcji i innych podpowiedzi uzyskasz na <a href='%s'>stronie Edytora kolumn</a>

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full path
pl_PL: Pełna ścieżka

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: If you updated the Admin Columns plugin without prior knowledge of such changes, Please roll back to the latest
pl_PL: Jeżli zaktualizowałeś Edytor kolumn bez świadomości tych zmian, możesz powrócić do poprzedniej

en: Image
pl_PL: Obrazek

en: Important
pl_PL: Ważne

en: Important!
pl_PL: Ważne!

en: In Reply To
pl_PL: W odpowiedzi na

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Large
pl_PL: Duży

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last modified
pl_PL: Ostatnia modyfikacja

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Leave empty for WordPress date format, change your <a href="%s">default date format here</a>.
pl_PL: Pozostaw puste aby używać formatu daty WordPressa, lub zmień <a href="%s">domyślny format daty</a>.

en: Length
pl_PL: Długość

en: Links
pl_PL: Linki

en: Make sure you backup your database and then click
pl_PL: Upewnij się że zrobiłeś kopię zapasową bazy danych a następnie kliknij

en: Media Library
pl_PL: Biblioteka mediów

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Migrating Column Settings
pl_PL: Migracja ustawień kolumn

en: Migrating from v1 to v2
pl_PL: Migracja z wersji 1 do 2

en: Mime type
pl_PL: Typ pliku

en: Multiple Values
pl_PL: Wielokrotne wartości

en: Nickname
pl_PL: Pseudonim

en: No Upgrade Required
pl_PL: Aktualizacja nie jest wymagana

en: No columns settings available.
pl_PL: Brak dostępnych ustawień kolumn.

en: No custom fields available.
pl_PL: Brak dostępnych własnych pól.

en: No. of Attachments
pl_PL: Liczba załączników

en: Notes
pl_PL: Notatki

en: Number of words
pl_PL: Liczba słów

en: Numeric
pl_PL: Numeryczny

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Page Order
pl_PL: Kolejność stron

en: Page Template
pl_PL: Szablon strony

en: Parent
pl_PL: Rodzic

en: Pending
pl_PL: Oczekujący

en: Pending Review
pl_PL: Oczekujący na przegląd

en: Ping status
pl_PL: Status ping

en: Please
pl_PL: Proszę

en: Post Count
pl_PL: Liczba wpisów

en: Post Format
pl_PL: Format wpisu

en: Post Title (Post ID's)
pl_PL: Tytył wpisu (ID wpisu)

en: Post Titles
pl_PL: Tytyły wpisu

en: Post Type
pl_PL: Typ wpisu

en: Potential Issues
pl_PL: Potencjalne problemy

en: Preview size
pl_PL: Wielkość podglądu

en: Private
pl_PL: Prywatny

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: Registered
pl_PL: Zarejestrowany

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Restore Settings
pl_PL: Przywróć ustawienia

en: Restore default settings
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Return to settings.
pl_PL: Przywróć do ustawień

en: Return to welcome screen.
pl_PL: Powróć do ekranu powitalnego

en: Roles
pl_PL: Role

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowany

en: Select which comment status you like to display.
pl_PL: Wybierz, które statusy komentarzy chcesz wyświetlać.

en: Select your custom field.
pl_PL: Wybierz własne pole.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shutter Speed
pl_PL: Szybkość migawki

en: Slug
pl_PL: Bezpośredni odnośnik

en: Sorry. Something went wrong during the upgrade process. Please report this on the support forum.
pl_PL: Przykro nam, ale coś poszło źle w trakcie procesu aktualizacji. Napisz o tym na forum pomocy.

en: Start using Admin Columns
pl_PL: Zacznij korzystać z Edytora kolumn

en: Sticky
pl_PL: Przyklejone

en: Store settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
pl_PL: Opublikowany dnia <a href="%1$s">%2$s o godz. %3$s</a>

en: Support
pl_PL: Pomocy

en: Target
pl_PL: Cel

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Thank you for updating to the latest version!
pl_PL: Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: The custom field colum uses the custom fields from posts and users. There are 10 types which you can set.
pl_PL: Kolumna własnego pola używa własnych pól z wpisów i użytkowników. Możesz wybrać 1 z 10 typów.

en: The database has been changed between versions 1 and 2. But we made sure you can still roll back to version 1x without any issues.
pl_PL: Baza danych zmieniła się między wersjami 1 i 2. Ale wciąż możesz powrócić do wersji 1 bez żadnych problemów.

en: This is the format of the author name.
pl_PL: To jest format autora

en: This is the name which will appear as the column header.
pl_PL: Nazwa, któa będzie wyświetlana w nagłówku kolumny.

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
pl_PL: Ta wtyczka dodaje lub usuwa dodatkowe kolumny na ekranach edycji wpisów, stron, biblioteki mediów, komentarzy, linków i użytkowników. Pozwala zmienić nazwy kolumn i ich kolejność.

en: This text will appear after the custom field value.
pl_PL: Ten tekst pojawi się po wartości własnego pola.

en: This text will appear before the custom field value.
pl_PL: Ten tekst pojawi się przed wartością własnego pola.

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
pl_PL: Ta operacja usunie wszystkie ustawienia kolumn u przywróci je do ustawień domyślnych.

en: This will determine how the date will be displayed.
pl_PL: Określi to sposób wyświetlania daty.

en: This will determine how the value will be displayed.
pl_PL: Określi to sposób wyświetlania wartości.

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Timestamp
pl_PL: Data

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Total
pl_PL: Ogółem

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Type
pl_PL: Typ

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Upgrade
pl_PL: Aktualizuj

en: Upgrade Complete!
pl_PL: Aktualizacja zakończona

en: Upgrade Database
pl_PL: Aktualizuj bazę danych

en: Url
pl_PL: Adres URL

en: User Email
pl_PL: Email użytkownika

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User Login
pl_PL: Login użytkownika

en: Username (User ID's)
pl_PL: Użytkownik (ID użytkownika)

en: Usernames
pl_PL: Nazwy użytkowników

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by a ',' comma.
pl_PL: Wartość: Może to być tekst bądź tablica. Tablice zostaną spłąszczone a warości oddzielone przecinkami.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
pl_PL: Wartość: Może być stemplem czasu lub datą w formacie określonym w <a href='%s'>Kodeksie</a>. Możesz zmienić wyświetlani daty na stronie <a href='%s'>Ustawień głównych</a>.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
pl_PL: Wartość: Tylko liczby.<br />Jeśli masz dodatek sortowania, zostanie to zastosowane, aby umożliwić sortowanie wpisów wg liczb (z wartości własnych pól).

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
pl_PL: Wartość: Wyświetli pierwsze 20 słów z treści wpisu.

en: Value: can be one or more Post ID's (seperated by ',').
pl_PL: Wartość: Może to być jeden lub więcej ID wpisów (oddzielone przecinkami).

en: Value: can be one or more User ID's (seperated by ',').
pl_PL: Wartość: Może to być jeden lub więcej ID użytkowników (oddzielone przecinkami).

en: Value: hex value color, such as #808080.
pl_PL: Wartość: Kolor w HEX, np. #808080.

en: Value: should be a 1 (one) or 0 (zero).
pl_PL: Wartość: Powinno to być 1 lub 0.

en: Value: should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
pl_PL: Wartość: Powinna być tablicą. Tablice wielopoziomowe zostaną spłaszczone.

en: Value: should contain an image URL or Attachment IDs ( seperated by a ',' comma ).
pl_PL: Wartość: Powinna zawierać adres URL obrazka lub ID załącznika (oddzielone przecinkami).

en: View
pl_PL: Zobacz

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
pl_PL: Uwaga! WSZYSTKIE zapisane ustawienia kolumn zostaną usunięte. Tej operacji nie można przywrócić. Kliknij \'OK\' aby usunąć lub \'Anuluj\' aby przerwać.

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. \'OK\' to delete, \'Cancel\' to stop
pl_PL: Uwaga! Ustawienia %s kolumn zostaną usunięte. Tej operacji nie można przywrócić. Kliknij \'OK\' aby usunąć lub \'Anuluj\' aby przerwać.

en: Welcome to Admin Columns
pl_PL: Witaj w Edytorze kolumn

en: What’s New
pl_PL: Co nowego

en: When you have found a bug please <a href="%s">report them to us</a> so we can fix it in the next release.
pl_PL: Jeśli znajdziesz błąd <a href="%s">zgłoś go</a> abyśmy mogli naprawić go w kolejnej wersji.

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Word count
pl_PL: Liczba słów

en: You are trying to store the same settings for %s.
pl_PL: Próbujesz przywrócić te same ustawienia dla %s.

en: backup your database
pl_PL: zrobić kopię zapasową bazy danych

en: columns
pl_PL: kolumny

en: default
pl_PL: domyśłny

en: full size
pl_PL: pełny rozmiar

en: guide to view the full list of changes.
pl_PL: dokumentację i zapoznać się z listą zmian.

en: height
pl_PL: wysokość

en: of this plugin.
pl_PL: tej wtyczki.

en: requires a database upgrade
pl_PL: wymaga aktualizacji bazy danych

en: settings succesfully restored.
pl_PL: ustawienia zostały przywrócone.

en: then click
pl_PL: a następnie kliknąć

en: version 1
pl_PL: wersja 1

en: why?
pl_PL: dlaczego?

en: width
pl_PL: szerokość
